Adminisztráció, irodai munka

Irodai asszisztens kollégát keresünk pécsi mérnökirodába

Munkavégzés helye: Pécs*
Fizetés: Bruttó 180000 - 200000 / hónap
2018. 12. 06. 13:38

Környezetvédelmi tanácsadással foglalkozó mérnökirodánkba keresünk irodai aszisztensi pozíció betöltésére tapasztalt munkavállalókat.

Munkaviszony jellege:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés alapján teljes munkaidős, vagy részmunkaidős munkavégzés.

Kezdés várható időpontja: 2018. november hónap

A munkavégzés helye Pécs, Megyeri út 26/1.

Feladatok:

  • Irodai adminisztratív feladatok ellátása, iratkezelés, iktatás.

  • Online vállalatirányítási rendszer menedzselése.

  • A mérnöki munka támogatása, ügyfélkezelés, kapcsolattartás.

  • Számlázás, pénzügyi tranzakciók előkészítése.

  • Könyvelési, bérszámfejtési feladatok előkészítése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú (érettségi) iskolai végzettség.

  • B kategóriás gépjárművezetői engedély.

  • Precíz, pontos, megbízható munkavégzés.

  • Legaláb 5 éves munkatapasztalat.

Előnyök:

  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvismeret.

  • Pénzügyi, számviteli, gazdasági területen szerzett végzettség.

  • Irodavezetői, vezetői aszisztensi, HR pozícióban eltöltött munkatapasztalat.

  • Jó kommunikációs készség.

  • Jó szervezőkészség.

  • Jó stressztűrő képesség.

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, fejlődési potenciált nyújtó munkahely.

  • Stabil, megbízható munkáltatói háttér.

  • Kislétszámú, családias munkahelyi légkör.

  • Teljesítmény-arányos bónusz.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.