Területi képviselő munka Bonyhádon

Holistic Trade Kft.
Bonyhád
Nettó 150 000 Ft - 400 000 Ft / hónap
2018. 10. 10.

Bonyhádi gyártó- és nagykereskedelmi vállalkozás keres termékei értékesítésére kollégát.

A vállalkozás fő profilja speciális védőruházat gyártása, értékesítése, valamint munkavédelmi termékek teljeskörű kínálata.

Továbbá üzletági termékkategóriában megtalálható a fémipari gyártáshoz kapcsolódó rezsianyag kínálat is, úgy mint csiszolás- és hegesztéstechnika; szerszámgépek és elektromos kisgépek.

Feladatok

  • A cég profiljában található termékcsalád potenciális felhasználóinak felkutatása, termékek értékesítése.
  • Célpiac: közép- és nagyvállalatok
  • Tárgyalásszervezés és bonyolítás, ügyféligények felmérése, kezelése, árajánlatok kidolgozása, ajánlatadás.

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Meggyőző beszéd képesség
  • Rugalmasság, önálló munkavégzés és problémamegoldó hajlam.
  • Komplex, szisztematikus gondolkodásmód
  • Gyors tanulási képesség
  • Angol vagy Német nyelvtudás

Előnyök

  • Területi képviselői gyakorlat

Amit kínálunk

  • Befektett munkával arányos bérfizetés
  • Folyamatos képzés
  • Gépjármű használat