Vendéglátás

Konyhalányt és Pizzafutárt belvárosi étterembe felveszünk.

Munkavégzés helye: Pécs*
2018. 12. 04. 14:14

Konyhalány: Heti 3 nap, vasárnap és ünnepnapokon nem kell dolgozni.A munkaidő este 10.45ig tart így pécsi lakost keresünk a hazajárás miatt.

Pizzafutár: Heti 3-4 nap munka

Feladatok:

  • Mosogatás, takarítás, zöldség előkészítés.
  • Pécs területén belül pizzakiszállítás

Elvárások:

Konyhalány: Pécsi lakos legyen a haza járás miatt.

Pizzafutár: sajátgépjárművel kell rendelkezni

Előnyök:

  • Vasárnap és ünnepnapokon nem kell dolgozni

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.