Szakmunka

Asztalos munkatársat keresünk belsőépítészeti tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozó csapatunkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2019. 09. 09. 08:45

Szereted a szakmád? Érdekel a bútorgyártás?

Dolgozz velünk!

Fényképes önéletrajzodat a megadott e-mail címre várjuk.

Állás típusa: Teljes munkaidő

Feladatok:

  • Belsőépítészeti elemek, terek, főként szállodai bútorok gyártása, kialakítása lesz a feladatod.

Elvárások:

  • Elvárás, hogy tudj rajzról olvasni, önállóan végezd a munkád és terhelhető legyél.

Amit kínálunk:

  • Nálunk sosem fogsz unatkozni! Sikerélményt, munkavégzéshez arányosan kiemelt fizetést és előrelépési lehetőséget kínálunk.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése