Online marketing munkatársat keresünk pécsi irodánkba

GOVERN-SOFT Kft.
Pécs
2018. 09. 21.

A Govern-Soft Informatikai Kft. egy a közigazgatás területén országos szintű ismertségnek örvendő, magánszemély által alapított vállalkozás.

Az elmúlt 16 év során rengeteg jó ötlet hevert a fiókunkban, és egy évvel ezelőtt  elérkezettnek láttuk az időt, hogy az önkormányzati és intézményi tapasztalatainkat és tudásunkat felhasználva hatékony informatikai megoldásokat kínáljunk a versenyszféra számára is. Elsősorban olyan szakértői területeken, mint pl. vállalatirányítás, energiamenedzsment és projektmenedzsment, ahol számos újfajta megoldással tudjuk segíteni a kis-, közép- és nagyvállalatokat is.

Csatlakozz hozzánk új, pécsi irodánkba, ha úgy érzed, hogy szeretnél egy folyamatosan fejlődő cég összetartó csapatába tartozni, és kreatív ötleteiddel és remek írásaiddal még több ügyfelet bevonzani hozzánk. Hidd el, értékelni fogjuk!

Feladatok

  • Online marketing stratégia kialakítása, megvalósítása
  • A vállalat egyéb szervezeteinek marketing támogatása
  • Weboldalaink és termékeink leírásainak elkészítése és folyamatos fejlesztése
  • Saját termékek pozícionálása és megjelenítésének kommunikációja
  • Piaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése
  • Közösségi oldalakon való megjelenés, blogok írása
  • Egyéb online marketing eszközök használata (Google Adwords, Facebook, hírlevél, folyamatos web frissítés, stb.)
  • Mérhető marketing eszközök (Adwords, Facebook, stb.) folyamatos elemzése, hatékonyság növelése
  • Nyomtatott marketing anyagok, hirdetések előkészítés
  • Részvétel a marketing és értékesítési stratégiák kialakításában és végrehajtásában
  • Együttműködés a csapattal
  • Szövegírás és lektorálás

Elvárások

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel: fontos, hogy tudd önállóan végezni a feladataidat.
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, PowerPoint): informatikai cég vagyunk, ha nem tudod kezelni az alapvető felhasználói szoftvereket, akkor sajnos a mi programjainkkal sem leszel jóban.
  • Talpraesett vagy: tudd megoldani a problémákat és ne félj attól, hogy csalódást okozol. Vágj bele, hidd el, mi támogatni fogunk!
  • Szereted a kihívásokat és fejlődni akarsz: ne ijedj meg az új feladatoktól, olvass utána a szükséges anyagoknak.
  • Folyamatosan képzed magad és jobbnál jobb megoldásokat keresel: ne elégedj meg azzal a szinttel, ahol most tartasz, mindig keresd az újabb megoldásokat, akarj fejlődni!
  • Pontosság, precizitás: figyelj oda a munkádra és tartsd be a határidőket, mert a te munkád segíti majd a kollégáid munkáját is. Ne hagyd, hogy a feladatok maguk alá gyűrjenek!
  • Ismered a hazai online médiapiac működését: mindig tudd, hogy mi zajlik a médiapiacon, légy képben és hasznosítsd a tudást.
  • Képes vagy hatékonyan kommunikálni a webfejlesztőkkel és grafikusokkal: a közös munka alapfeltétele, hogy megértsük egymást. Ne aggódj, nem harapunk, de a kommunikációhoz két ember kell, így te is tegyél érte, hogy minél gördülékenyebben menjen a munka.
  • Profi szövegeket és hirdetéseket írsz, amelyek felkeltik az érdeklődést, s növelik a látogatóink számát: az írásaid vonzzák majd hozzánk a látogatókat, fontos, hogy jobbnál jobb szövegeket olvashassanak tőled, és ha az egyik héten 300 látogatónk volt, akkor küzdj azért, hogy a következő héten 350 legyen.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem: hidd el, a jó munkát megfizetjük.
  • Biztos főállású munkahely hosszú távon: szeretjük, amit csinálunk, szeretnénk még sokáig folytatni, és nem szívesen cserélgetjük a kollégákat, így bízunk benne, hogy te is sokáig velünk leszel.
  • Szakmabeli, korrekt, az új ötletekre nyitott vezetés: nem harapjuk le a fejed, ha új ötleted van, sőt, kimondottan kérjük, hogy mondd el nekünk a gondolataidat.
  • Változatos projektek: nem kedveljük az unalmas egyhangúságot, igyekszünk mindig valami újdonsággal előállni, így a te munkád is változatos lesz.
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség: akarj és szeress is tanulni! Fontos, hogy folyamatosan képezd magad, hogy mindig a legújabb marketing eszközöket bevetve végezd a munkádat, hiszen ezen a területen fontos naprakésznek lenni.
  • Kiváló munkavégzési körülmények fiatal, dinamikus csapatban: kellemesen tágas irodába várunk, ahol nem kell a tömegnyomortól tartanod.