0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Hegesztő, lakatos kollégákat keres megbízható pécsi cég, fémszerkezetek összeállítására

Lemeztechnika Kft.

Szakmunka

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 09. 05. 08:14

HEGESZTŐKET, LAKATOSOKAT

keresünk azonnali munkakezdéssel Pécsre a Lemeztechnika Kft.-hez.

Társaságunk 2001 óta működő, folyamatosan fejlődő, építkező, stabil magyar-német vállalat, amely

jó minőségű, megbízható részegységeket gyárt nagy, nemzetközi útépítő és mezőgazdasági gépgyárak számára már 17 éve.

Megrendeléseink száma évről évre nő. Szakembereink újépítésű, modern, tiszta és világos üzemcsarnokban dolgoznak, a legjobb minőségű hegesztőgépekkel.

Munkavégzés helye: 7636 Pécs, Déri Miksa u. 1. (A rózsadombi buszfordulótól 3 percre.)

Feladatok

  • Hegesztés fogyóelektródás védőgázas ívhegesztéssel és fémszerkezetek lakatosipari megmunkálása.

Elvárások

  • Hegesztő szakképesítés

Előnyök

  • lemezlakatos cégnél szerzett tapasztalat

  • tűzvédelmi szakvizsga

  • új típusú targoncavezetői engedély

  • munkavégzés egy új, korszerű és világos és tiszta gyártócsarnokban,

  • biztonságos és kulturált üzemi és szociális helységek,

  • minőségi hegesztőgépek és emelőgépek,

  • korrekt bér + Cafetéria

  • munkavállalói jogviszony határozatlan idejű munkaszerződéssel, 3 hónap próbaidővel

  • 1 műszakos munkarend (06.00-14.20)

  • teljes védőeszköz felszerelés biztosítása munkába álláskor

  • munkaruha próbaidő után

Jelentkezni lehet személyesen a helyszínen 08.00 és 16.30 között munkanapokon, vagy e-mailen küldött önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Telefonon érdeklődhet az állás után munkaidőben a +3670/340-2614 számon.