Tapasztalt hegesztőt keres megbízható pécsi cég

Lemeztechnika Kft.
Pécs
2019. 10. 14.

HEGESZTŐKET

keresünk azonnali munkakezdéssel Pécsre a Lemeztechnika Kft.-hez.

Társaságunk 2001 óta működő, folyamatosan fejlődő, építkező, stabil magyar-német vállalat, amely

jó minőségű, megbízható részegységeket gyárt nagy, nemzetközi útépítő és mezőgazdasági gépgyárak számára már 18 éve.

Szakembereink újépítésű, modern, tiszta és világos üzemcsarnokban dolgoznak, a legjobb minőségű hegesztőgépekkel.

Munkavégzés helye: 7636 Pécs, Déri Miksa u. 1. (A rózsadombi buszfordulótól 5 percre.)

Feladatok

  • Hegesztés fogyóelektródás védőgázas ívhegesztéssel és fémszerkezetek lakatosipari megmunkálása.

Elvárások

  • Hegesztő szakképesítés

Előnyök

  • lemezlakatos cégnél szerzett tapasztalat

  • tűzvédelmi szakvizsga

  • új típusú targoncavezetői engedély

  • munkavégzés egy új, korszerű és világos és tiszta gyártócsarnokban,

  • biztonságos és kulturált üzemi és szociális helységek,

  • minőségi hegesztőgépek és emelőgépek,

  • korrekt bér + Cafetéria

  • munkavállalói jogviszony határozatlan idejű munkaszerződéssel, 3 hónap próbaidővel

  • 1 műszakos munkarend (06.00-14.20)

  • teljes védőeszköz felszerelés biztosítása munkába álláskor

  • munkaruha próbaidő után

Jelentkezni lehet személyesen a helyszínen 08.00 és 16.30 között munkanapokon, vagy e-mailen küldött önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Telefonon érdeklődhet az állás után munkaidőben a +3670/340-2614 számon.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott