A Laptopszalon Kft. -hez főkönyvelő munkatársat keresünk Pécsett

Laptopszalon Kft.
Pécs
2018. 08. 16.

A Laptopszalon Kft. pécsi irodájába munkatársat keres FŐKÖNYVELŐ pozícióba, teljes munkaidős foglalkoztatásban, rugalmas munkaidős beosztással.

Az alapbéren túl szerteágazó béren kívüli juttatási csomag is a bérezés részét képzi.

Feladatok

  • főbb könyvelési feladatok ellátása

  • beszámolók készítése, adóbevallások készítése (ÁFA, TA, iparűzési adó, stb.)

  • banki adatszolgáltatás

  • éves tervezés, pénzügyi folyamatok nyomon követése

  • számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés

  • könyvelési csoport irányítása és szakmai támogatása

  • könyvelő kollégák munkájának koordinálása

Elvárások

  • regisztrált mérlegképes könyvelői minősítés

  • minimum 3 éves főkönyvelői tapasztalat

  • naprakész adózási és adóügyi ismeretek

  • rendszerszerű, analitikus gondolkodás

  • precizitás, terhelhetőség,önállóság

  • csapatmunkára való alkalmasság

  • jó kommunikációs képesség

Előnyök

  • felsőfokú szakirányú végzettség

  • Kulcs-Soft programok ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés

  • szerteágazó béren kívüli juttatások

  • rugalmas munkaidő

  • kihívást jelentő munka

  • fiatal csapat

  • modern munkakörnyezet