Dinamikusan fejlődő vállalkozás értékesítési asszisztens munkatársat keres

Bencorp Group Kft.

2018. 08. 15.

Egyedi fejlesztésű szoftvereink, szolgáltatás csomagjaink értékesítéséhez és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs teendők elvégzéséhez keressük csapatunk legújabb tagját.

Az állás betöltésének megkerülhetetlen feltétele a középszintű angol nyelvtudás.

A legújabb kollégánk precíz, megbízható és felhasználói szinten kiigazodik az informatika világában.

Feladatok

A feladataid lesznek:

  • Saját készítésű szoftverek és kapcsolódó szolgáltatások értékesítése érdekében partnerek felkutatása és folyamatos kapcsolattartás velük.
  • Támogatói és egyéb adminisztrációs tevékenységek – adatgyűjtések, dokumentációk készítse, tájékoztatók előkészítése.

Elvárások

​​​​Az alapvető elvárásaink:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előnyök

Nem feltétel, de előnyt jelent:

  • Német vagy spanyol nyelvtudás
  • Informatikai, rendszergazdai végzettség vagy tapasztalat

Amit kínálunk

Amit a munkáért cserébe nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatások
  • Teljesítmény bónusz
  • Dinamikus, fiatalos támogatói környezet
  • Szerteágazó szakmai fejlődési lehetőségek