Munka- és/vagy környezetvédelmi munkatársnak állás Pécsett

K-Flórián Kft.
Pécs
2024. 03. 22.

Tűz-, munka- és környezetvédelemmel több, mint 30 éve foglalkozó pécsi cég keres munka- és/vagy környezetvédelmi asszisztenst.azonnali belépessel.

Feladatok

  • Új munkatársunk feladatai lesznek  (eleinte kollégáink szakmai támogatásával, később a betanulást követően önállóan) a munka- és környezetvédelmi dokumentációk elkészítése, kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • munka- vagy környezetvédelmi technikus (OKJ szerint)
  • Microsoft Office használata
  • jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

  • Munka- vagy környezetvédelem területén szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott