Vendéglátás

A pécsi Lipóti pékség és kávézóba pizzaszakácsnak munkalehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2018. 08. 13. 15:22

Ha otthon vagy az olasz konyha területén, és szeretsz különféle pizzákat/tésztákat készíteni, a legjobb helyen jársz!

A pécsi Lipóti Pékség és Kávézóba pizzaszakácsot keresünk teljes munkaidőben, azonnali kezdéssel.

Jelentkezési határidő: 2018.09.15.

Feladatok:

  • pizzák és tészták készítése, az ezekkel kapcsolatos előkészületek elvégzése

  • a pékség kínálatában szereplő ételek elkészítése és tálalása

  • a konyhai munkálatok ellátása és felügyelete

  • alapanyag készleteink fogyásának ellenőrzése, és ennek dokumentálása

  • munkaterület tisztán tartása

Elvárások:

  • pizzaszakácsként szerzett, min. 1 éves tapasztalat

  • motivált, pozitív személyiség

  • csapatjátékos, vevőközpontú szemlélet

  • talpraesettség, lendületes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • vonzó juttatási csomag

  • hosszú távú munkalehetőség teljes munkaidőben

  • változatos feladatok

  • vidám hangulat, fiatalos, dinamikus csapat

  • igényes munkakörnyezet

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.