Műszaki előkészítő munka Pécsett

Tarax Kft.
Pécs
2018. 08. 13.

Az aktuális csúcstechnológiának megfelelő ipari elszívó berendezések gyártásával és telepítésével foglalkozó és az iparágban a piacvezetők közé tartozó Nestro csoport magyarországi képviselete

ÉPÜLETGÉPÉSZ VÉGZETTSÉGGEL RENDELKEZŐ

fiatal kollégát keres irodai munkavégzésre dinamikus csapatába, azonnali munkakezdéssel.

Feladatok

  • Légtechnikai és gépészeti rendszerek tervezése, árajánlatok készítése, üzleti partnerekkel, beszállítókkal történő kapcsolattartás.

Elvárások

Amit Tőled várunk:

  • Auto-CAD ismeret
  • Német vagy angol középfokú nyelvtudás
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Határozott, dinamikus, igényes munkavégzésre képes személyiség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

Amit Cégünk kínál:

  • Az új technikák betanítása
  • További szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Teljesítményorientált vállalati kultúra
  • Barátságos légkör
  • Modern eszközök és munkakörnyezet