Területi vezető munkatársat keresünk Baranya megyei régióba

Az EXCLUSIVE CHANGE  kft - területi vezető munkatársat Baranya
megyei régiójába.

Feladatok:

  • Meglevő fiókok önálló irányítása
  • Fiókok működtetése, tárgyi és személyi feltételeinek biztosítása
  • Munkatársak támogató vezetése és fejlesztése
  • Cég regionális képviselete, helyi marketing tevékenység koordinálása, javaslattétele
  • Az eredményesség és a profit-termelő képesség növelése
  • Operatív feladatok végrehajtása a vezetői döntéseknek megfelelően
  • Beszámolók, javaslatok készítése, kommunikáció a felső vezetéssel

Elvárások:

  • Minimum 1-3 év vezetői tapasztalat kereskedelem és/vagy értékesítés-támogatás területén
  • Lelkes, rugalmas és kezdeményező személyiség
  •  Jó stressz-tűrő képesség és komplex, kreatív látásmód
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség
  • Jó analitikus és problémamegoldó készség
  • Határozott, dinamikus személyiség
  • Ügyfél- és eredmény orientált gondolkodásmód
  • B-kategóriás gépjárművezetői engedély, vezetői gyakorlat

Jelentkezés önéletrajzzal, illetve motivációs levéllel   a "Jelentkezem" gombra kattintva.