Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Helyszíni szerelői állás Pécsett, lakatos vagy fémipari végzettséggel rendelkezőknek

Nestro Hungária Kft.

Betanított, fizikai munka

Munkavégzés helye: Pécs

2018. 08. 09. 12:41

A Nestro csoport magyarországi képviselete lakatos vagy fémipari végzettséggel rendelkező fiatal, férfi kollégát keres légtechnikai elemek, por elszívó rendszerek helyszíni szereléséhez Magyarország teljes területén.

Ha nem múlt el gyermeki rajongása a legózás iránt, jelentkezzen!

Melyik darab hova való?

A Nestro megtanítja!

Több éves szakmai tapasztalatra sincs szüksége, elég, ha elméleti tudással rendelkezik.

A monotonitástól sem kell tartania, ugyanis ez a munka izgalmakkal és kihívásokkal teli.

Feladatok

  • Légtechnikai rendszerek telepítése, kivitelezése

Elvárások

  • „B” kategóriás vezetői engedély
  • Utazási hajlandóság

Előnyök

  • Hegesztési tudás előny
  • Targonca vezetői vizsga előny
  • Német nyelvismeret előny

Amit kínálunk

Amit Cégünk kínál:

  • Az új technikák betanítása
  • További szakmai fejlődés
  • Előre lépesi lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Utazás és szállás biztosítása