Vylyan Pincészetben felszolgálói álláslehetőség

Vylyan Vinum Borászati Kft. Kft.
Kisharsány
Nettó 120 000 Ft - 180 000 Ft / hónap
2018. 08. 07.

A villányi borvidék egyik legnagyobb és legnívósabb pincészete felszolgálói állást hirdet teljes munkaidőben.

2017 tavaszán nyitottuk meg a melegkonyhánkat, így tejlessé téve az élményt a borkedvelő vendégeink részére.

Grill és bbq ételeket tartalmazó szezonális étlapunk és borkóstolókat, házi italokat tartalmazó itallapunk várja a vendégeket.

Feladatok

  • A Vylyan Teraszon a vendégek kiszolgálása, borkóstolók és pincelátogatások vezetése, illetve a napi nyitási- zárási feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Szakmai tapasztalat
  • Borismeret
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Vendégcentrikusság
  • Precizitás
  • Önállóság

Előnyök

  • Jogosítvány, saját autó
  • Sommelier végzettség
  • Kiemelkedő angol / német nyelvtudás
  • Hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Barátságos családi légkört egy fiatal lendületes csapatban, cafeteria és prémium juttatások.