Ékszerkészítő munka Pécsett OKJ-s végzettséggel

Rayawadi Kft.
Pécs
2018. 08. 03.

Ékszergyártó munkatársat keresünk

Eredeti Swarovski kristályokból készített ékszerek és ajándéktárgyak gyártásához ékszerkészítő munkatársat keresünk pécsi kereskedelmi- és gyártói központunkba.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal (és amennyiben van, saját készítésű ékszerek referencia fotóival) a "Jelentkezem" gombra kattintva, ékszergyártó munkatárs jeligével.

Legyél a csapatunk tagja ,várjuk jelentkezésedet! Rayawadi Team

Feladatok

  • Gyártás előkészítés
  • Manuális gyártás útmutatók segítségével, vagy egyéni kreatív ötletek alapján
  • Útómunkálatok
  • Minőség ellenőrzés

Elvárások

  • Legalább OKJ-végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Kifinomult szépérzék
  • Kreativitás
  • Precíz, gyors munkavégézés

Előnyök

  • Ékszergyártásban szerzett tapasztalat
  • Beküldött referenciafotók, a saját készítésű ékszerekről

Amit kínálunk

  • Jó csapat
  • Folyamatos képzések
  • Kultúrált munkakörnyezet
  • Stabil fizetés