ToxInfo Kft.

Bruttó 200 000 Ft / óra
2018. 07. 24.

A ToxInfo Kft. pécsi kirendeltsége kollégát keres FORDÍTÓ munkakörbe, kémiai biztonsággal kapcsolatos dokumentumok fordítására.

 Gyere a ToxInfo-hoz,

  • mert 18 éves múltunk biztos jövőt kínál
  • mert sokra értékeljük és jutalmazzuk az egyéni teljesítményt – teljesítményorientált prémiumrendszer
  • mert szerintünk szeretni fogod a munkád

Elvégzendő feladataid:

  • fordítás angol-magyar nyelvpárban
  • fordításszervezés egyéb nyelveken

Téged keresünk, ha:

  • magabiztos, felsőfokú az angol nyelvtudásod
  • felsőfokú végzettséged van
  • megfelelő kommunikációs és fogalmazási készséggel rendelkezel
  • gyorsan és hatékonyan kezeled az MS Office programokat

Előnyben részesítünk a jelentkezésnél, ha:

  • egyéb idegen nyelvet legalább középfokon beszélsz (német, olasz, spanyol, francia, stb.)
  • használtál már fordítást támogató szoftvert

Amit adhatunk:

  • kezdő fizetés 250.000 Ft-tól
  • főállásban történő foglalkoztatás
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil háttér, béren kívüli juttatások
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat, kulturált munkakörnyezet

  • 2019. május 31.-ig

Munkavégzés helye:

  • pécsi irodánk (távmunka nem lehetséges)

Jelentkezésedhez csatold fényképes önéletrajzod!

Mielőtt jelentkeznél, informálódj cégünkről és a szakterületünkről weboldalainkon:

 www.biztonsagiadatlap.hu

www.msds-europe.com

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott