Beszerző/raktáros pozícióban munkalehetőség Pécsett

Nemzetközi piacra dolgozó orgonaépítő cégünk hosszú távra munkatársat keres fémöntésben, fémmegmunkálásban, lemezmunkában jártas, jó kézügyességgel rendelkező kollégát vagy kolléganőt  fémsípok készítéséhez

Jelentkezés kizárólag e-mailen, a "Jelenetkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

fémöntés, fémmegmunkálás, lemezmegmunkálás

Elvárások

  • precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  •  hajlandóság az orgonaépítő szakma szakkifejezéseinek és egyes sajátosságainak megismerésére
  •  rendszerszemlélet és kreatív gondolkodás
  • nyitottság az újra
  • proaktív gondolkodás

Előnyök

  • hasonló területen szerzett, igazolható tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Munkavégzés helye: Pécs
  • Munkaidő: napi 8 óra
  • Munkakör betölthető: felvételi eljárást követően azonnal

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános