Mérnök, műszaki, villamossági

Üzemvezető helyettes állás Pécsett német nyelvtudással

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
2018. 07. 24. 10:02

A Sauter Hungaria Kft. folyamatosan fejlődő, CNC szerszámtartók összeszerelésével foglalkozó, exportra termelő vállalat. A német anyavállalattal rendelkező cég beruházások bevonásával folyamatosan fejleszti gyártási technológiáját és az üzemi területek méreteit.

Társaságunk

Üzemvezető helyettest

keres pécsi telephelyére.

Feladatok:

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártás operatív szervezése és irányítása
  • Termelési tervek előkészítése
  • Költséghatékony munkavégzés biztosítása, a termelési tervek teljesítése
  • A műveleti és technológiai utasítások kiadása és betartatása
  • A termeléshez szükséges anyag és eszköz igények meghatározása
  • A munkavédelmi, munka egészségügyi, katasztrófavédelmi, környezetvédelmi és kémiai biztonsági előírások betartatása
  • A minőségbiztosítási szabályok betartása, a munkafolyamatok folyamatos dokumentálása a vállaltirányítási rendszerben
  • Az üzem termelési folyamatainak irányítása
  • Napi munkabeosztások elkészítése
  • Folyamatok végrehajtási műveleteinek irányítása

Elvárások:

  • Szakirányú (gépészmérnök) felsőfokú végzettség
  • Képesség 10-15 dolgozó munkájának irányítására, párhuzamos tevékenységek megszervezésére és felügyeletére
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • A munkakör ellátásához szükséges személyi tulajdonságok: önállóság, döntésképesség, felelősségtudat, jó szervező, vezető, konfliktuskezelő készség, együttműködő, nyitott és pozitív személyiség
  • német nyelv társalgási szintű ismerete
  • utazás vállalása betanulási időszakban

Előnyök:

  • Vezetői tapasztalat
  • Vállaltirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható, dinamikusan fejlődő munkahely
  • Változatos feladatok, szakmai fejlődés és karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási költségtérítés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése