A Drávanet Zrt. távközlési hálózatszerelő pozícióba kollégát keres

Drávanet Zrt.

2018. 07. 13.

A több, mint 20 éves Drávanet Internet Szolgáltató Zrt. bővülő szolgáltatásaihoz keres

HÁLÓZATSZERELŐ MUNKATÁRSAT

A munkakörhöz tartozó elsődleges feladatok:

  • új ügyfelek bekapcsolása a hálózatba pécsi és dél-dunántúli településeken (elsősorban Baranya megye)
  • kábelezés (optika, UTP)
  • optikai szálkötő használata
  • a fizikai infrastruktúrán jelentkező hibák elhárítása
  • ügyfelek apróbb műszaki problémáinak megoldása
  • a fentiekkel kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése

Az ideális jelölt a következőkkel rendelkezik:

  • legalább középfokú végzettség
  • hálózat építéssel/szereléssel kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • optikai szálkötő használatának ismerete
  • műszaki, informatikai affinitás
  • hálózati alapismeretek
  • önálló, igényes, megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Továbbá a munkahely betöltéséhez előnyt jelent:

  • saját gépjármű
  • ügyfélközpontú gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • önállóság, kezdeményezőképesség, rugalmasság
  • nyitottság új ismeretek elsajátítására, tanulására

Az önéletrajzokat e-mail címre kérjük eljuttatni a "Jelentkezem" gombra kattintva.