Üzletkötő kollégákat keresünk céges partnerkörünk bővítéséhez

Misina-QWERT Kft.

Nettó 200 000 Ft / hónap
2018. 07. 12.

CÉLRAVEZETŐ MARKETING ÉS VÁLLALKOZÁSFEJLESZTÉS LÉPÉSRŐL-LÉPÉSRE

"Az emberek többségét nem céljaik nagysága vagy milyensége veti vissza, hanem a megvalósításukhoz szükséges eszközök és módszerek készségszintű  ismeretének hiánya!"

Mi ebben nyújtunk hatékony megoldásokat üzleti partnereink számára.

Ha otthonosan mozogsz a kisvállalkozók világába és szeretsz valódi értéket termelő projektekben közreműködni, akkor van egy igen jó ajánlatunk számodra.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Céges partneri körünk bővítés
  • Marketing és vállalkozásfejlesztési szolgáltatásaink értékesítése
  • Meglévő partneri kapcsolataink ápolása

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  •  Rendszerben gondolkodás képessége
  •  Csapatmunkában való gondolkodás
  • Számlaképesség
  •  Korrekt, megbízható munkavégézés

Előnyök

  •  Saját autó
  • Meglévő céges kapcsolatrendszer
  • KKV közegben megvalósított üzleti tárgyalási rutin

Amit kínálunk

  • Komplex, innovatív szolgáltatási paletta, amely szinte magát adja el
  •  Egyedi üzleti modell
  • Kimagasló jutalékok
  • Folyamatos képzés
  • Tudatosan bővített szolgáltatási és termék háttér