PR és rendezvényszervezési feladatok ellátására kollégát keresünk Pécsett

OPTIMALIS Kft.
Pécs
2018. 07. 11.

Rendezvényszervezési projektek megvalósításában számítunk a munkádra profi, de mosolygós pécsi csapatunkban.

A feladatod az lesz, hogy biztosítsd a megfelelő PR tevékenységet partnereink számára:

Feladatok

Amivel hozzájárulhatsz céljaink megvalósításához:

  • Projektjeink kommunikációs és marketing feladatait aktívan és kreatívan támogatod.
  • Rendezvényeink előkészítésében, lebonyolításában és utómunkálataiban ötleteiddel, tanácsaiddal aktívan részt veszel.
  • Sajtó, online és offline média megjelenéseket hatékonyan koordinálod és képviseled velük cégünk, illetve partnereink üzenetét.
  • Kreatív anyagok tervezel és el is készíted őket.
  • Végül hozzájárulsz csapatunk munkájához kapcsolódó adminisztratív tevékenységek elvégzéshez.

Elvárások

Hogy sikeres PR-os legyél elengedhetetlen:

  • Legyen PR, rendezvényszervezés területen szerzett végzettséged, tapasztalatod
  • Ismerd és tudd használni az online és offline média által nyújtott szolgáltatásokat
  • Legyél kreatív, az emberek figyelmének felkeltése kiemelt feladatod lesz.
  • Legyen jó beszélőkéd. Nem a sablonos jó kommunikációs készségekre gondolunk, hanem arra, hogy adott esetben különböző iskolázottságú vagy motiváltságú személyekkel is szót érts.
  • Ha feladatot kapsz önálló el tudd végezni
  • Ne ijedj meg, ha némi adminisztráció is a feladatod lesz. Így aztán a Word és más Office szoftverek ne tudjanak kihozni a sodrodból.
  • Ha jártas vagy grafikai programok kezelésében, az külön öröm számunkra.

Amit kínálunk

Amit mi nyújtunk számodra:

  • Azonnali csatlakozás szorgalmas csapatunkhoz.
  • Jó hangulatú környezetet, ahol jól érezheted magad, reggelente nem kell aggódva munkába jönnöd, hiszen megadjuk a szükséges támogatást számodra.
  • Szakmai és személyiségi fejlődési lehetőséget a PR és rendezvényszervezés területén.
  • Piacképes jövedelmet, amivel pénzügyi biztonságot teremthetsz magadnak, és ha többet szeretnél, nálunk azt is elérheted.