Irodai asszisztens munkatárs pozícióba gyakornoknak munkalehetőség Pécsett

Duczon Bt.
Pécs
Bruttó 181 000 Ft - 181 000 Ft / hónap
2018. 07. 11.

A Duczon Bt. a GINOP-5.2.4-16 Gyakornoki program-pályakezdők támogatására című pályázat keretén belül munkatársat keres gyakornoki feladatok ellátására.

A cég főtevékenysége üzletviteli, és egyéb vezetési tanácsadás.

Feladatok

  • számítógépes adatrögzítés
  •  irodai-ügyviteli folyamatok támogatása
  •  eseti kapcsolattartás közmű-szolgáltatókkal
  •  ügyfelekkel való levelezés és kapcsolattartás
  •  archiválási és iktatási feladatok ellátása
  • irodai catering biztosítása
  •  beszerzési feladatok koordinálása
  •  ügyintézés a projektekkel kapcsolatosan a különböző közigazgatási és egyéb szervezeteknél (pl.: Magyar Államkincstár, Építési Osztályok, Földhivatal, Posta)

Elvárások

  • 25 évesnél fiatalabb
  •  nem dolgozik
  •  iskolarendszerű oktatásban, felnőttoktatás vagy felnőttképzés keretében szerzett OKJ
  •   bizonyítvánnyal rendelkezik, kivéve 62-es
  •  nem rendelkezik felsőfokú végzettséggel vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettséggel
  • nem folytat oktatási intézmény nappali tagozatán tanulmányokat
  •  megbízhatóság, precizitás
  •  logikus, önálló gondolkodás
  •  lelkes, ambiciózus hozzáállás, érdeklődés
  •  önálló kommunikációs készség személyesen, telefonon és e-mailben
  •  erősebb felhasználói szintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk

 értékes szakmai referenciaszerzési lehetőség,

 szakmailag felkészült, jövő orientált munkatársak,

változatos kihívások, hosszú távú fejlődési lehetőség

 a gyakornoki tevékenység függvényében állandó munkahely lehetősége,

releváns tapasztalat szerzés napjaink munkahelyi elvárásairól, követelményeiről egy jól felszerelt, támogató, modern munkakörnyezetben

Jövedelem: bruttó 181.000 Ft/hónap bejelentett fizetés