Kereskedelem, értékesítés

Vevőszolgálati előadót keresünk Pécsett

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
Fizetés: Bruttó 170000 - 170000 / hónap
2018. 07. 09. 10:57

Keresünk kereskedelmi irodánkba vevőszolgálati előadót kereskedelmi végzettséggel, jó kommunikációs készséggel, kapcsolat teremtés  és, probléma megoldó készséggel. Számítástechnikai jártasság, számlázó program ismerete előnyt jelent.

Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent.

Iskolai végzettség: érettségi.

Jelentkezni lehet a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Feladatok:

Megrendelés, bevételezés, számlázás (vállalatirányítási rendszer: Nagy Machinátor), készletnyilvántartás, árajánlat készítés, vevőkkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

Jó kommunikációs készség, problémamegoldó készség, Számítástechnikai ismeretek.

Előnyök:

Vállaltirányítási rendszer ismerete, Német vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

Havi 20.000 Ft Cefetéria tervteljesítés esetén.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.