Kereskedelem, értékesítés

Kereskedelmi műszaki értékesítő, eladói munkakörben álláslehetőség Pécsett

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Pécs
Fizetés: Nettó 160000 - 0 / hónap
2018. 10. 11. 19:11

Kereskedelmi logisztikai társaság keres Kereskedelmi- értékesítő, eladó kollégát napi értékesítési feladatok ellátására, kiskereskedelmi tevékenység bonyolítására.

Logisztikai tevékenységben történő részvételre, ügyfélkör bővítésre.

Feladatok:

  • Kiskereskedelmi értékesítés bonyolítása, vevők kezelése árukészlet kezelése közreműködés a logisztikai feladatok ellátásában, vevőkör bővítés

Elvárások:

  • szakmai gyakorlat,
  •  szakirányú képesítés
  • magasfokú PC kezelési gyakorlat
  •  jó kommunikációs képesség
  • motiválhatóság

Előnyök:

  • webes felületkezelési ( webshop ) tapasztalat és gyakorlat
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.