Munkalehetőség pénzügy-számviteli ügyintézőnek Pécsett

Kerner-Hegyi Kft.
Pécs
Bruttó 205 000 Ft - 205 000 Ft / hónap
2018. 06. 27.

Pénzügy-számviteli ügyintéző

Munkavégzés helye: Pécs

Tapasztalat: nem szükséges

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal  a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • vállalkozással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • adatgyűjtés további felhasználás céljából
  • bejövő és kimenő számlák egyeztetése
  • projekt jellegű feladatok ellátása
  •  adatszolgáltatáshoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • egyéb szakmai feladatok ellátása

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (Pénzügy-számviteli ügyintéző vagy pénzügy-számviteli szakügyintéző  végzettség)
  • Ifjúsági Garancia rendszerben történt regisztráció (a regisztráció időpontjában 25 évesnél fiatalabb)
  •  Nem folytat tanulmányokat oktatási intézmény nappali tagozatán, nem dolgozik
  •  MS Office felhasználói szintű ismerete
  • -Önállóság, megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszony (teljes munkaidős foglalkoztatásban)
  • Szakmai fejlődési lehetőség