Társaságunk számla- és adatfeldolgozó munkatársat keres pécsi telephelyére

Sauter Hungaria Kft.
Pécs
2018. 06. 25.

A Sauter Hungaria Kft. folyamatosan fejlődő, CNC szerszámtartók illetve revolverfejek összeszerelésével foglalkozó, exportra termelő vállalat. A német anyavállalattal rendelkező cég beruházások bevonásával folyamatosan fejleszti gyártási technológiáját és az üzemi területek méreteit.

Feladatok

  • számlák és kifizetési igények tartalmi és formai ellenőrzése, iktatása, a számlán szereplő termék/szolgáltatás elszámolhatóságának elbírálása, a számla rögzítése, archiválása;
  • elszámoláshoz kapcsolódó megkeresések, reklamációk kezelése, számlák visszaküldése;
  • rögzített számlák, igények felülvizsgálata, hibás feldolgozás esetén a hiba javítása;

Elvárások

  • adminisztrációs, ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat
  •     középfokú végzettség
  •     angol és/vagy német nyelvismerete előny
  •     gyors és megbízható tudás megszerzésére való törekvés;
  • napi munkát befolyásoló szabályok pontos és alapos ismerete, betartása, változások   követése;
  •     pontos, hatékony, valamint igényes munkavégzés;
  •     csapatszellem, konstruktivitás;
  •     pozitív személyiség
  •     felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeretek.

Amit kínálunk

  • bér megegyezés szerint
  • útiköltség térítés
  • hosszú távú biztos munkahely