Gondozói munkalehetőség Pécsett

A Magyar Reformatus Egyház fenntartásában működő Támogató Szolgálat keres pécsi telephelyére    1 fő munkatársat.

Munkakör: gondozó-gépjárművezető.

Bérezés, szabadság: Kjt. szerint,

Egyéb juttatások: cafeteria, mobilhasználat és helyi közlekedés támogatása.

Munkaidő: heti 40 óra, munkarend: személyes egyeztetés.

Rászorulók: látási, hallási, értelmi, mozgásszervi, autizmus, halmozottan fogyatékos felnőtt és gyermekek, akik fogyatékossági támogatásban vagy magasabb összegű családi pótlékban vagy vakok személyi járadékában részesülnek.

Önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva az intézményvezető részére várja intézményünk.

Feladatok

Feladat: fogyatékkal élő személyek ellátása igény szerint.

Elvárások

  • Végzettség, szakképzettség: 1/2000 (I.7.) SZCSM rendelet 2.számú melléklete szerint.
  • "B" kategóriás gépjárművezetői engedély.

  • pécsi lakhely, ellátásra szorulók rendszerbe illesztése, új igénybevevők feltérképezése