Ügyviteli titkár pozícióba 25 év alatti fiatalt keresünk

Maps-Consulting Kft.

Bruttó 190 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 03. 12.

A Maps Consulting Kft  keres ügyviteli titkár pozicióba lelkes, valóban dolgozni vágyó fiatalokat.

Vállalkozásunk a nyomdaiparban működik, mely megint egy nagyon izgalmas kihívásokkal teli terület.

Ha szereted a kihívásokat, és a változatos munkát, akkor köztünk a helyed !

Feladatok

  • Közreműködik  vállalkozás árualap-kínálat létrehozásában; reklámozza, kialakítja a cég arculatát.
  • Közreműködik a felsővezetői döntést igénylő üzleti, gazdálkodási, pénzügyi, marketingtervek kidolgozásában
  • Megszervezi az értékesítést,
  • Kapcsolattartás a cég ügyfeleivel
  • Új ügyfelek felkutatásában közreműködik

Elvárások

  • 25 év alatti munkavállaló
  • OKJ végzettséggel rendelkezik
  • Ifjúsági garancia programban regisztrált / regisztrálható
  • Számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Nyitott, kreatív személyiség
  • Jól kommunikál

Olyan pozíciót kínálunk, melyben az iskolában megszerzett tudásod elmélyítheted, és azt a gyakorlatban alkalmazhatod, valamint továbbfejlesztheted. Ehhez minden segítséget megkapsz tőlünk. Fix, 13 havi szerződést kínálunk, de az a célunk, hogy nálunk találd meg azt a pozíciót, amelyben hosszútávon is jól érzed magad - ebben az esetben a továbbfoglalkoztatásod a célunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános