Piaci fehérnemű árusításra eladót keresünk Pécsett, hétvégi munkavégzésre

Molnár Henrietta Egyéni vállalkozó
Pécs
Bruttó 7 000 Ft - 8 000 Ft / Nap
2021. 08. 11.

Vasárnapi munkavégzéshez keresek 20-50 év közötti hölgy eladót fehérneműk vásári árusításához,pakolásához. Csak VASÁRNAP,minden héten!

A vásártéren 5 órakor kezdődik a munka. Csak azok jelentkezzenek, akinek ez nem probléma.

Elsősorban olyan személyt keresek, aki a meglévő munkája mellé keres kiegészítő munkát.

Jelentkezni önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet .

Nagyban elősegítené a kapcsolatteremtést, ha telefonszámot is csatolnának a jelentkezéshez.

Feladatok

  • Eladás, pakolás

Elvárások

  • Eladóként szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott