Hosszúhetényi telephelyünkre targoncavezető kollégát keresünk

Szeretnél egy fiatalos, pörgős csapatban, kultúrált munkakörülmények között dolgozni? Eleged van a hétvégi műszakokból és a több műszakos munkarendből? Akkor ne görgess tovább, mert ITT A HELYED NÁLUNK!

 Családias hangulatú cégünk  telephelye Pécstől Északkeletre a gyönyörű Zengő hegy lábánál található, melyet minden nap megcsodálhatsz, ha nálunk fogsz dolgozni. Több évtizede sikeresen működő cégünk árnyékolástechnikai termékek és nyílászárók gyártásával foglalkozik.

Feladatok

  • Beérkező és kimenő szállítmányok gépi és kézi lerakodása
  • Gépi és kézi anyagmozgatás

Elvárások

  • Targoncavezető jogosítvány
  • Légy pontos, precíz, megbízható
  • Tudj dolgozni önállóan is.
  • Minimum 1 év tapasztalat.

Előnyök

  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Mi hosszútávon gondolkodunk, a munkavállalóinkkal is így tervezünk.
  • Hétfőtől péntekig egy műszakos munkarend., nálunk minden hétvége szabad
  • Napi egy meleg étkezés,melyet  télen  fűtött műhelyeinkben fogyaszthatsz el, vagy haza is viheted a családnak.
  • Ha vidéki vagy  bejárási támogatást kapsz 30Ft/km vagy vidéki bérlet 100%-os támogatása.
  • Munkaruhát és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközöket Mi biztosítjuk.
  • Vezetődre mindig számíthatsz, tisztelettel fordulunk munkavállalóink felé.

Ha felkeltettük érdeklődésedet jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy hívj minket a bejelentkezés után látható telefonszámon.

Légy Te az új csapattag és biztosítsd be a jövőd Hosszúhetényben Hosszútávon!

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott