Belvárdi Fogadó étterem és szálláshely üzletvezető munkatársat keres

Branau Kft.
Baranya megye
2024. 09. 18.

Belvárdi Fogadó étterem és szálláshely üzletvezető pozicióba keres tapasztalattal rendelkező üzletvezető munkatársat.

Jelentkezés önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel.

Feladatok

  • A Fogadó napi működésének koordinálása és felügyelete.
  • Csapat vezetése, motiválása és támogatása.
  • Kiváló vendégélmény biztosítása.
  • A higiéniai és egészségügyi szabályok betartása és betartatása.
  • Az üzlet forgalmának optimalizálása tulajdonosi szemléletmóddal.
  • Pénzügyi célok meghatározása, követése.
  • Jelnetések készítése, elemzése.
  • Kapcsolattartás a szállítókkal.

Elvárások

  • Több éves vendéglátói tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat: képes csapatot irányítani és a működést hatékonyan szervezni.
  • Tulajdonosi szemlélet üzletvezetői szinten.
  • Baranyai lakhely
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető