Hegesztő,-lakatos munkalehetőség Szigetváron egy műszakos munkarendben

GLT DELTA Kft.
Szigetvár
2024. 09. 04.

Épületgépészeti rendszerek teljeskörű kivitelezésével foglalkozó 100%-ban magyar tulajdonú GLT Delta Kft. csőrendszer előre gyártó szigetvári üzemébe keresünk

HEGESZTŐ,-LAKATOS

feladatokat ellátó munkatársat.

Feladatok

  • Hegesztés során az előzetesen illesztett munkadarab részek (karmantyúk, fenéklemezek, karimák, csőcsonkok, könyökök) gyártmányrajznak megfelelő rögzítése (hegesztési varratok elkészítése).
  • A hegesztéshez kapcsolódó elő-, és utómunkálatok elvégzése.
  • Műszaki rajz olvasás,
  • Munkadarab előkészítés,
  • A műszaki tervrajzon szereplő csövek, karmantyúk, fenéklemezek, karimák, csőcsonkok, könyökök összeillesztése a rajznak megfelelő fűzővarratokkal,
  • Nyersanyagok, illetve késztermékek mozgatása, rakodása,

Elvárások

  • Precizitás, megbízhatóság,
  • Felelősségteljes hozzáállás,

Előnyök

  • Szakirányú végzettség és gyakorlat,

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér,
  • Egy műszakos munkarend (6.00-14.00 óra között),
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Bejelentett hosszútávú foglalkoztatás,
  • Szakmai felkészültségtől függő versenyképes jövedelem,
  • Munkaruha,
  • Munkába járás támogatása
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott