Pécsi, belvárosi contact centerben álláslehetőség egy műszakos munkarendben

Rerum Magnum Kft.
Pécs
2024. 09. 05.

Keressük fiatalos, dinamikusan fejlődő contact centerünkbe új munkatársainkat: ügyfélszolgálat, kimenő hívás-indítás

Feladatok

  • Ügyfélszolgálat: kimenő- és bejövő hívások egyaránt
  • Kapcsolattartás, kommunikáció az ügyfelekkel, tájékoztatás
  • Adminisztráció
  • Az adott projekthez kapcsolódó információ gyűjtés

Elvárások

Te lehetsz az új csapattag, ha…

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • szeretsz és tudsz kedvesen kommunikálni
  • precíz, lelkiismeretes vagy a munkádra
  • türelmes és határozott vagy

  • szereztél már tapasztalatot hasonló területen akár más szektorban is (nem kifejezetten contact centerben, bármi más területen is, ahol sokat kellett idegenekkel kommunikálni, pl.: kiskereskedelem, vendéglátás...stb.)
  • könnyen megtalálod a hangot az emberekkel, akik szívesen osztják meg Veled igényeiket/véleményüket

Amit kínálunk

Mit adunk a munkádért cserébe?

  • Alapbér + jutalék, alkalmazotti jogviszony.
  • Teljesítményhez kötött extra jövedelem.
  • A betanulás követően lehetőség van heti 2-3 nap otthoni munkavégzésre.
  • Stabil céges környezet.
  • Egy munkarend, hétfőtől péntekig 8:00 – 16:30

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott