Szervizes munkatársat keresünk ipari berendezések karbantartásához

A cégünk által forgalmazott, az ország különböző részein üzemelő ipari berendezések (ipari centrifugák, csigás prések, szivattyúk) üzemelési helyszíneken történő rendszeres karbantartásához keresünk szerviz csapatunkba új kollégákat.

Alkalomszerűen a karbantartott berendezések pécsi telephelyünkön történő javítása is a munkakör részét képezi.

A pécsi vagy Pécs környéki lakóhely a jelentkezéskor előnyt jelent.

A munkakörbe tartozó feladatok és cégünk pécsi telephelyéből adódóan a munkavégzés Pécsről indulással, 1-3 nap hétközbeni vidéki tartózkodást követően Pécsre visszaérkezéssel történik.

Feladatok

  • a társaságunk által forglamazott ipari berendezések üzemelési helyeken történő szervizelése, melyhez karbantartott szerviz járműveket, szerszámokat, berendezéseket, munkaruházatot biztosítunk
  • alkalomszerűen műhelyben végzett előkészítő munkálatok, javítások

Elvárások

  • gépipari, műszaki alapvégzettség
  • B kategóriás jogosítvány legalább 3 év gépjármű vezetői tapasztalattal
  • proaktív, szorgalmas hozzáállás
  • barátságos, kommunikatív mentalitás
  • tapasztalt kolléga mellett töltött hosszabb betanulási időszakot követően megbízható, precíz, önálló munkavégzés vezetői utasítások követésével, betartásával

Amit kínálunk

  • a munkakör jellegéből adódóan változatos feladatok
  • családias csapat
  • korszerű munkavégzési körülmények
  • stabil, megbízható bérfizetés
  • munkavégzés csak munkanapokon
  • minden 2. hét 4 napos munkahét

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott