Munkalehetőség mérnök pozícióban Pécsett

A Pécsi Mélyépítő Iroda a vízügyi, mélyépítési és technológiai tervezés területén szerzett több mint 30 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető megoldásokat kínál. Irodánk most új munkatársat keres építőmérnök és, vagy vízépítő mérnök,- környezetmérnök,-gépészmérnök munkakörre.

Fiatalos csapat, dinamikusan fejlődő terület, egy nagy perspektívákkal rendelkező piacon.

Ha szeretnél részese lenni a jövő alakításának, akkor jelentkezz!

Feladatok

  • Vízügyi tervezéssel kapcsolatos feladatok,
  • Szennyvíztisztítási, ivóvíztisztítási technológiai tervezési feladatok,
  • Közműtervezés,
  • Vízjogi engedélyezési, kiviteli tervek készítésében való részvétel,

Elvárások

  • Szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség (elsősorban építőmérnök, vízépítő mérnök, környezetmérnök, gépészmérnök),
  • Számítógépes ismeretek (MS Office, AutoCad),
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka,
  • Műszaki rajzolvasási készség,
  • Precíz, pontos munkavégzés,

Előnyök

  • BIM tervezési tapasztalat,
  • Szakirányú területen szerzett tapasztalat, gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat,
  • Nyelvtudás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott