A BIOKOM Nonprofit Kft.-nél könyvelő munkalehetőség határozatlan időre

BIOKOM Nonprofit Kft.
Pécs
Bruttó 550 000 Ft - 550 000 Ft / Hónap
2024. 07. 03.

 Könyvelő munkatársat keresünk határozatlan időre.

Feladatok

  • bejövő számlák alaki és tartalmi ellenőrzése
  • beérkező számlák kontírozása, könyvelése
  • vegyes könyvelési tételek kontírozása, könyvelése
  • főkönyvi számlák egyeztetése
  • vevő-szállító egyeztetés
  • bankszámlák könyvelése
  • egyéb adminisztratív feladatok
  • központi pénztár helyettesítése

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • pénzügyi és számviteli jogszabályok naprakész ismerete
  • 3 éves szakmai gyakorlat hasonló munkakörben
  • felhasználó szintű (Excel, Word) számítógépes ismeret
  • önálló, precíz, szorgalmas munkavégzés
  • csapatszellem

Előnyök

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • versenyképes fizetés, kiegészítő béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • szakmai fejlődés és továbbtanulás támogatása
  • stabil, kiegyensúlyozott, hosszú távú munkalehetőség
  • munkába járás támogatása (30.-Ft/km)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott