Gépjármű értékesítő munka Szekszárdon, jogosítvánnyal rendelkező munkavállalóknak

Építs karriert a Nyitrai Csoportnál!

Senior és junior új gépjármű értékesítőket keresünk pécsi, szekszárdi és bajai autószalonjainkba.

A  4 megyében jelen lévő Nyitrai Csoport cégei gyors fejlődési lehetőséget biztosítanak szakmailag és anyagilag egyaránt az értékesítők számára.

A  Cégcsoporton belül széleskörű karrierlehetőség érhető el. Mindez teljes munkaidős, bejelentett, stabil munkaviszony keretei között valósul meg.

Feladatok

  • új üzleti kapcsolatok kiépítése, meglévők ápolása, bővítése, gépjármű értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása, ügyfelek részére árajánlatok készítése, üzleti tárgyalások lebonyolítása.
  • a Nyitrai Csoport és az általa forgalmazott márkák hiteles, szakmai képviselete, maximális szintű ügyfél-elégedettség biztosítása.
  • beszámolók, riportok készítése, az ügyfélkapcsolati (CRM) rendszer folyamatos aktualizálása.
  • autók népszerűsítése, hirdetések készítése és kezelése közösségi média felületeken.
  • tesztvezetések lebonyolítása, alkalmanként rendezvényeken, kitelepüléseken való részvétel.

Elvárások

  • legalább érettségi
  • értékesítői véna
  • autók iránti érdeklődés
  • határozott, kulturált kommunikációs stílus
  • Word, Excel, e-mail napi szintű kezelésében való jártasság
  • online hirdetési felületek, közösségi média kezelése
  • B kat. jogosítvány

Előnyök

  • értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  •  fix alapbér +  jutalék
  • teljesítményhez kötött cégautó használat
  • laptop, telefon
  • gépjármű vásárlási kedvezmény (akár családtagnak is!)
  • szerviz és alkatrészkedvezmény saját gépjárműre

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok