Részmunkaidős támogató munkatársnak, álláslehetőség Pécsett

Számos Ötlet Bt.
Pécs
2024. 09. 30.

lláshirdetés - Mindenes Munkatársat Keresünk

Cégünk olyan megbízható és sokoldalú munkatársat keres, aki az épület körüli általános karbantartási és logisztikai feladatok ellátásában segítene.

Feladatok

A feladatok közé tartozik többek között:

  • Az épület körüli karbantartási munkák elvégzése (pl. fűnyírás, hóeltakarítás, kisebb javítások).
  • Az épületen belüli és kívüli logisztikai feladatok, mint például anyagok mozgatása, rendezése.
  • A karbantartó kollégák munkájának segítése különféle kisegítő feladatokkal.

Elvárások

  • ontos, hogy részmunkaidős vagy nyugdíjas munkavállalót keresünk , rugalmas beosztással. Lehetőség van délutános műszakra, heti néhány napos munkavégzésre vagy akár hétvégi munkára is. Minden a megbeszélés kérdése, így bátran jelentkezhet az, aki a szabadidejéhez igazítható munkát keres.

Fontos: Kérlek bérigény megjelölésével jelentkezz az állásra.

Ha szeretnél egy megbízható és támogató csapat tagja lenni, jelentkezz még ma!

Amit kínálunk

  • Stabil és támogató munkakörnyezet
  • Hosszú távú, változatos munkalehetőség
  • Sokoldalú tanulási lehetőség
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Megváltozott munkaképességű
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott