Gépbeállító pozícióban munkalehetőség Pécsett

Cégünk több mint 25 éves múlttal rendelkezik, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásként működik.

Fő tevékenységünk csomagolóanyagok gyártása ipari, mezőgazdasági, élelmiszeripari felhasználásra.

Feladatok

Legyen belőled gépbeállító!

  • Ha dolgoztál már gyártásban, előnyben leszel.
  • Ha vonz a gyártás, de még nincs benne tapasztalatod, nálunk megszerezheted!
  • Kitartásra lesz szükséged, mert ez nem megy egyik percről a másikra.

Elvárások

  • Akkor jelentkezz, ha szívesen tanulsz és megvan benned a vágy arra, hogy 1-2 éven beül profi gépbeállítóvá válj!
  • Egy biztos, mi minden tudást és lehetőséget biztosítunk ehhez számodra.

Amit kínálunk

  • Filmex korszerű üzemébe, folyamatos műszakba – 3 nap 6:00-18:00 munkavégzés, 3 nap pihenőnap, 3* 18:00-6:00 munkavégzés majd 3 nap pihenőnap – keressük azokat az új csapattagokat, akik egy korszerű gyártóüzemben, családias környezetben képzelik el a jövőjüket.
  • Biztosítunk számodra egy kiszámítható, tervezhető életutat. Minél több gép kezelését tanulod meg nálunk, annál magasabb bérkategóriába fogsz kerülni. Munkába járásodat támogatjuk.
  • Gyere hozzánk dolgozni, ha fontos számodra, hogy egy támogató közösségbe kerülj!
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott