Tapasztalt gépbeállító kollégát keresünk Pécsett

Cégünk több mint 25 éves múlttal rendelkezik, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásként működik. Fő tevékenységünk csomagolóanyagok gyártása ipari, mezőgazdasági, élelmiszeripari felhasználásra.

Feladatok

  • Ha tapasztalt vagy abban, hogyan kell kontroll alatt tartani a termelő gépeket és kihívást jelent számodra a csomagolóanyag gyártási technológia megtanulása, akkor jelentkezz hozzánk gépbeállítónak.

Elvárások

  • Olyan műszaki tudással rendelkező munkatársat keresünk, akire a termékek előállítása mellett a gépek szakszerű beállítását is rábízhatjuk.

Amit kínálunk

  • Biztosítunk számodra egy kiszámítható, tervezhető életutat.
  • Minél több gép kezelését tanulod meg nálunk, annál magasabb bérkategóriába fogsz kerülni.
  • Munkába járásodat támogatjuk.
  • A Filmex korszerű üzemébe, folyamatos műszakba – 3 * 6:00-18:00 munkavégzés, 3* pihenőnap, 3* 18:00-6:00 munkavégzés – keressük azokat az új csapattagokat, akik rendelkeznek gépbeállítói tapasztalattal.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott