Gépbeállító kollégát keresünk Pécsett

Filmex Packaging Kft.
Pécs
Bruttó 385 000 Ft - 525 000 Ft / Hónap
2024. 05. 06.

Cégünk több mint 25 éves múlttal rendelkezik, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozásként működik. Fő tevékenységünk csomagolóanyagok gyártása ipari, mezőgazdasági, élelmiszeripari felhasználásra.

Feladatok

Legyen belőled gépbeállító!

Ha dolgoztál már gyártásban és elég merész vagy ahhoz, hogy megtanuld a csomagolóanyag gyártási technológia területén a gépbeállítást, jelentkezz hozzánk!

Kitartásra lesz szükséged, mert ez nem megy egyik percről a másikra.

Elvárások

Akkor jelentkezz, ha szívesen tanulsz és megvan benned a vágy arra, hogy 1-2 éven beül gépbeállító mesterré válj!

Egy biztos, mi minden tudást és lehetőséget biztosítunk ehhez számodra.

Amit kínálunk

 Filmex korszerű üzemébe, folyamatos műszakba – 3 nap 6:00-18:00 munkavégzés, 3 nap pihenőnap, 3* 18:00-6:00 munkavégzés majd 3 nap pihenőnap – keressük azokat az új csapattagokat, akik egy korszerű gyártóüzemben, családias környezetben képzelik el a jövőjüket.

Biztosítunk számodra egy kiszámítható, tervezhető életutat. Minél több gép kezelését tanulod meg nálunk, annál magasabb bérkategóriába fogsz kerülni. Munkába járásodat támogatjuk.

Gyere hozzánk dolgozni, ha fontos számodra, hogy egy támogató közösségbe kerülj!

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott