Kontroller pozícióba kollégát keresünk Pécsett

A PÉTÁV Pécsi Távfűtő Kft. lehetőséget hirdet az alábbi pozíció betöltésére

Kontroller

Feladatok

  • Éves üzleti tervezési folyamatokban aktív részvétel
  • Éves terv, havi és szervezeti egységszintű lebontása
  • Szervezeti egységek költségeinek nyomon követése
  • Havi és éves terv-tény elemzések, előrejelzések készítése
  • Rendszeres adatszolgáltatások: KSH, Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal, tulajdonosok, stb.
  • Tulajdonosi testületek részére előterjesztendő anyagok összeállítása
  • Részvétel a könyvvizsgálat folyamatában
  • Vezetői döntéstámogatás
  • Egyéb eseti jellegű riportok készítése

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi közgazdasági végzettség (pénzügyi, számviteli irány előnyt jelent)
  • Magabiztos pénzügyi és számviteli ismeretek
  • Excel magas szintű használata
  • Analitikus, elemzőszemléletű gondolkodás
  • Határidők betartása melletti precíz munkavégzés

Előnyök

  • Libra11 vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Közszolgáltató társaságnál szerzett gyakorlat
  • Munkatapasztalat
  • Vállalkozási mérlegképes könyvelő végzettség

A "Jelentkezem" gomb megnyomása után, bérigénye megjelölésével kérjük csatolja önéletrajzát.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott