Pécsett gépmester állás középfokú végzettséggel

Filmex Packaging Kft.
Pécs
Bruttó 520 000 Ft - 630 000 Ft / Hónap
2024. 02. 15.

Hallottál már a Filmex Packaging Kft-ről?

Cégünk több mint 25 éves múlttal rendelkezik, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkotzásként működik. Fő tevékenységünk csomagolóanyagok gyártása ipari, mezőgazdasági, élelmiszeripari felhasználásra.

A működésünk létfontosságú részeként felelős leszel a gyártó berendezés megfelelő beállításait elvégezve a félkész és késztermékek elkészítéséért.

Feladatok

  • Fóliagyártó részlegen készülő trmékek határidőre, megfelelő minőségben történő gyártása
  • A termelés területén a munkafegyelem és az üzemi rend fenntartása
  • A legyártott termékek folyamatos minőségellenőrzése
  • Együttműködés a csapattal a hatékony termelés érdekében
  • Gépek műszaki állapotának figyelése, hibák azonnali jelzése a karbantartó felé
  • Folyamatban lévő munkák dokumentálása
  • Ez a munkakör folyamatos munkarendben történik, ahol 3 nap munka (06:00-18:00) után következik 3 nap pihenő, majd 3 nap munka (18:00-06:00)

Elvárások

  • Minimum középfokú technikusi végzettség: Fontos számunkra, hogy munkatársunk rendelkezzen legalábbműszaki tapasaztalatú végzettséggel. Ez biztosítja a szükséges alapokat a feladatok hatékony és eredményes ellátásához.
  • Precíz és pontos munkavégzés: A munkánk részleteiben is rejlik a siker, ezért nagy hangsúlyt helyezünk a precíz, pontos és tiszta munkavégzésre. Minden részlet számít, és elkötelezettek vagyunk a minőségi eredmények elérése mellett.
  • Kiváló csapatjátékosság: Egy erős csapat az alapja a cégünk sikerének. Várjuk olyan személyek jelentkezését, akik kiválóan tudnak együttműködni, másokkal segítőkészek és kommunikatívak, mert hiszünk abban, hogy a közös erőfeszítések hozzák el a legjobb eredményeket.
  • Tanulási hajlandóság: Az innováció és a fejlődés kulcsfontosságú része a cégünk életének. Olyan munkatársakat keresünk, akik nyitottak az új információk befogadására, és akik hajlandóak fejlődni a változó környezetben és technológiákban.

Amit kínálunk

  • kiemelkedő bérezés
  • családbarát munkahely
  • munkába járás támogatása
  • folyamatosan bővülő csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott