Álláslehetőség csomagológép kezelőnek Pécsett

PPP Private Powder Products Kft.
Pécs
Bruttó 330 000 Ft - 550 000 Ft / Hónap
2024. 03. 11.

Lenne kedved egy jókedvű csapathoz tartozni, ahol a csapat élén irányíthatod és felügyelheted a gyártósori folyamatokat?

Csatlakozz hozzánk, ha szeretnél egy fejlődő, stabil, pécsi székhelyű élelmiszeripari vállalatnál dolgozni, és nem jelent gondot számodra a 2 műszak vállalása sem!

Kik vagyunk mi?

A PPP Private Powder Products Kft. egy rendkívül dinamikusan fejlődő, innovatív, immár 80 fős pécsi vállalat, ahol modern környezetben, modern technológiával, nemzetközi háttérrel, elsősorban meleg- és hidegitalporok, valamint más poralapú élelmiszerek bérgyártásával foglalkozunk, legfőképp export piacokra termelünk. Tele vagyunk célokkal, tervekkel, hogy ügyfeleink elégedettségét még tovább növeljük és a lehető legmagasabb minőségben szolgáljuk ki.

Munkáddal hozzájárulhatsz azon küldetésünkhöz, hogy termékeink praktikus és ízléses csomagolást kapjanak, a vevőink minőségi elvárásainak megfelelően.

Feladatok

  • Csomagológépek beállítása és hatékony gyártása;
  • Gyártási folyamatok felügyelete,
  • A gyártósorodhoz tartozó munkatársak betanítása, felügyelete és irányítása;
  • Termelési adminisztráció;
  • Gyártásközi minőségellenőrzés;
  • Technológia takarítások elvégzése.

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség;
  • Ms Office felhasználói szintű ismereteket;
  • 2 műszakos munkarend vállalását;
  • Általános, jó fizikum;

Előnyök

  • Rendelkezel targoncavezetői engedéllyel;
  • Műszaki beállítottsággal;
  • Van már tapasztalatod félautomata/automata gyártóberendezések kezelésében;
  • Dolgoztál már élelmiszergyártásban.

Amit kínálunk

  • Cafeteria juttatást;
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszonyt;
  • Biztonságot, és stabilitást: fizetésed garantáltan megkapod minden hónap 10-éig;
  • Támogatjuk a munkába járásod;
  • Határozatlan idejű munkaszerződést, hosszú távú munkalehetőséget;
  • Munkahelyi kávét, teát;
  • Csapatépítő programokat;
  • br. 330.000 Ft-tól -550.000 Ft  alapbért a képzettség és tapasztalat függvényében;

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott