Takarító állás Pécsett, részmunkaidőben

PPP Private Powder Products Kft.
Pécs
Bruttó 200 100 Ft - 262 500 Ft / Hónap
2024. 02. 06.

Kedves, precíz és lelkiismeretes vagy? Szeretsz önállóan dolgozni és rendszerető is vagy?

Csatlakozz hozzánk, ha szeretnél egy fejlődő, stabil, pécsi székhelyű élelmiszeripari vállalatnál dolgozni!

A PPP Private Powder Products Kft. egy dinamikusan fejlődő, innovatív, immár 80 fős magyar vállalat, ahol modern környezetben, modern technológiával, nemzetközi háttérrel, elsősorban meleg- és hidegitalporok, valamint más poralapú élelmiszerek bérgyártásával foglalkozunk, legfőképp export piacokra termelünk. Tele vagyunk célokkal, tervekkel, hogy ügyfeleink elégedettségét még tovább növeljük és a lehető legmagasabb minőségben szolgáljuk ki.

Küldetésünkhöz kiemelten fontos a magas minőségben elvégzett takarítás és az általános rend napi biztosítása/fenntartása. Erre a feladatkörre keressük leendő kollégáinkat!

Feladatok

  • Szociális és irodai területek pipere takarítása;
  • A takarítószerek felhasználásának adminisztrálása;
  • Takarítóeszközök tisztántartása;
  • Takarítószerek megrendelésének jelzése,
  • Általános rend fenntartása;
  • Mosogatási feladatok (étkező és irodai teakonyha);
  • Virágok gondozása, italautomaták tisztántartása és feltöltése;

Elvárások

  • befejezett általánosiskolai végzettség;
  • 2 műszakos munkavégzés vállalása (este 19-ig)
  • erkölcsi bizonyítvány;
  • pipere takarításban szerzett tapasztalat;
  • lelkiismeretesség;
  • önállóság;

Előnyök

  • szakmunkás bizonyítvány;
  • érettségi bizonyítvány;
  • takarítással összefüggő feladatokban megszerzett gyakorlat;

Amit kínálunk

  • Cafeteria juttatást;
  • biztonságot, fizetésed garantáltan megkapod minden hónap 10-éig;
  • hosszú távú munkalehetőséget;
  • Támogatjuk a munkába járásod;
  • munkahelyi kávét, teát;
  • br. 200.100 Ft- 262.500 Ft- os fizetést kompetenciák függvényében

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott