Hosszúhetényi telephelyünkön varró, szabó állás

Hosszúhetényi telephelyünkre varró/varrónő kollégát keresünk napellenző ponyva varrásra.

Feladatok

  • Napellenző ponyvák szabás -varrása.

Elvárások

  • Légy megbízható, munkádat precízen pontosan végezd.
  • Tudj dolgozni önállóan.

Előnyök

  • Tapasztalat

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend
  • Kezdő fizetésed mellé mindennap kapsz egy finom ebédet.
  • Ha nem vagy helybéli bérleted 100%-át térítjük, gépkocsi esetén támogatást fizetünk.
  • Munkaruhádat és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközeidet biztosítjuk.
  • Nem hagyunk magadra, mindig lesz aki segít neked csoportvezetődhöz bármikor fordulhatsz.
  • Felelősséget vállalunk egymásért, tisztelettel fordulunk munkavállalóink felé.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet, telefonos elérhetőség bejelentkezés után látható.

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Telefonszám megtekintése

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott