Targoncás,-raktáros állás Kővágószőlősön

A 25 éves múltú, Deli Home Hungary Magyarország vezető barkács és nyílászáró termék nagykereskedelmi vállalkozása, folyamatos fejlődése érdekében új targoncás,- raktáros kollégát keres.

Feladatok

  • Szállítóktól beékező árukészlet elpakolása, rendszerezése,
  • Vevőktől érkező megrendelések kiszedése és összekészítése,

Elvárások

  • Raktári munkában szerzett gyakorlat,
  • Targoncavezetői engedély,
  • Jó fizikum, állóképesség,
  • Precíz, pontos munkavégzés,

Előnyök

  • Több éves tapasztalat raktározási területen,
  • Kézi adatrögzítő (PDA) kezelésében gyakorlat,

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, év végi bónusz opcióval,
  • Hosszú távú, bejelentett munkahely,
  • Munkavégzés: Hétfőtől- Péntekig 7:30-16:00-ig (1 műszakos munkavégzés),
  • Kulturált munkakörnyezet.
  • Munkavégzés helyszíne: Kővágószőlős, Pécsről a kijutás szervezetten történik, egyéb településekről a bejutáshoz költségtérítést biztosítunk,

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott