Holland tulajdonú Barkács,- Nyílászáró Nagykereskedelmi cégnél főkönyvelő állás Kővágószőlősön

A barkács és nyílászáró piacon vezető szerepet betöltő, 25 éve a magyar és a környező országokban aktív szereplő, holland tulajdonú vállalatunk, hosszú távú karrier lehetőséget kínál főkönyvelő pozícióban, Pécstől 15 km-re lévő székhelyén

Feladatok

  • A cég számviteli és pénzügyi folyamatainak teljeskörű irányítása és optimalizálása.
  • Analitikus nyilvántartások és a főkönyv felügyelete, egyeztetése
  • Bérszámfejtés és a munkaügyi feladatok elvégzése
  • Az ügyviteli rendszer hatékony működtetése, szabályzatok kidolgozása és az üzleti tevékenységet támogató szolgáltatások tervezése.
  • Zárási folyamatok (havi, éves) menedzselése, éves jelentések és üzleti tervek elkészítése.
  • Banki kapcsolatok ápolása, cashflow tervezés, és a vállalat finanszírozási stratégiájának alakítása.
  • Számviteli és adózási tanácsadás a szervezeti egységek számára, beleértve az export-import tevékenységeket.
  • Adóbevallások elkészítése, jogszabályi változások követése, és a cég teljeskörű képviselete a tulajdonosok és hatóságok előtt.
  • Üzleti partnerekkel való kapcsolattartás és együttműködés, nemzetközi partnerekkel is.
  • Együttműködés a könyvvizsgálóval, évközi és évvégi könyvvizsgálat levezetése
  • Egy fő könyvelő munkájának irányítása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés.
  • Legalább 10 éves számviteli tapasztalat és minimum 5 éves vezetői gyakorlat.
  • Aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, felelősség teljes percíz munkavégzés
  • integrált vállalatirányítási rendszerek ismerete, SAP ismeret előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • magabiztos számítástechnikai ismeretek, különös tekintettel az Excelre

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál.
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás vezetői pozícióban.
  • Versenyképes jövedelem és vezetői bónuszrendszer.
  • Cégautó, mobiltelefon és laptop biztosítása.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető