Molnár a Pécsi Sörfőzdében több műszakos munkarendben

Molnár a Pécsi Sörfőzdében.

Feladatok

  • Az őrlésre történő előkészítés gépeinek, berendezéseinek megismerése, működtetése.
  • Az őrlőberendezések működtetése, az aprítás folyamatának, elméleti hátterének megismerése, alkalmazása.
  • A malomban található gépek, berendezések elindítása, leállítása, szabályozása, megfelelő technológia sorrendben történő összekapcsolása.
  • A malomban található gépek, berendezések időszakos takarítása, átvizsgálása, karbantartása (műszaki területtel együttműködve).
  • Számítógépes adminisztráció elvégzése.
  • A vezetői utasítások, receptúrák, termelési tervek végrehajtása.
  • A higiéniai, élelmiszerbiztonsági, munkavédelmi, környezeti előírások betartása. Csapatban történő munkavégzés

Elvárások

  • Képzettség szintje: szakmunkás /érettségi/ szakközépiskolai végzettség
  • Alapfokú számítógépes ismeretek (Microsoft Excel és Word, levelező rendszer)
  • Tradíciók és hagyományok tisztelete
  • Dinamizmus, jó problémamegoldó képesség
  • Nagyfokú fizikai állóképesség, monotonitástűrés, elhivatottság a munka iránt
  • Több műszakos munkarend vállalása (8 és 12 órás műszak)

  • Élelmiszeripari munkatapasztalat és/vagy szakirányú végzettség, molnár, erjedés- és üdítőital-ipari termékgyártó, sörgyártó, vagy borász) vagy/és műszaki végzettség (lakatos, villanyszerelő, műszerész)

Amit kínálunk

  • részletes betanítás
  • családias hangulatú, stabil háttér
  • több mint százötven éves múlttal rendelkező sörgyári környezet
  • jó csapat és szakértő kollégák
  • fejlődési lehetőség (további üzemegységek működtetése)
  • fix, bejelentett alapbér + műszakpótlékok
  • cafeteria
  • munkába járás támogatás
  • kedvezményes sörvásárlási lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott