Fordító projekt koordinátor állás Pécsett, felsőfokú angol nyelvtudással

Fordító projekt koordinátor pozíció betöltésére kollégát keresünk.

Feladatok

  • A Magyar Cochrane Tagozat (Cochrane Magyarország)  fordítóprojektjének koordinálása.
  • Részvétel szisztematikus irodalmi áttekintések összefoglalóinak angolról magyar nyelvre történő fordításában.
  • A Magyar Cochrane Tagozat (Cochrane Magyarország) közösségi oldalakon való megjelenésének elősegítése szakmai tartalmak írásával.
  • Az egészségügyi személyzet, a betegek és a sajtó számára készülő szakmai tartalmak szerkesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Felsőfokú angol nyelvtudás,

Előnyök

  • Egészségügyi végzettség,
  • Fordítómunkában való jártasság vagy ilyen irányú végzettség,

Amit kínálunk

  • A munkaszerződés 1 év határozott időre szól, de sikeres előrehaladás esetén további évekre hosszabbítható.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott