Posztdoktori Kutató - tudományos munkatársat keresünk felsőfokú végzettséggel Pécsett

A Pécsi Tudományegyetem pályázatot hirdet

A Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar

MTA - PTE Lendület Evidencia az Orvoslásban Kutatócsoport

Posztdoktori Kutató - tudományos munkatárs munkakör betöltésére.

A kutatócsoport klinikai epidemológiai / bizonyítékokon alapuló orvoslással kapcsolatos módszertani kutatási kérdésekkel foglalkozik. A módszertani kutatások fő célja az orvosi kutatások tervezésének és eredményközlésének, valamint a bizonyítékokon alapuló szakmai irányelvkészítés egyes aspektusainak vizsgálata.

Feladatok

  • A téma nemzetközi irodalmának nyomon követése
  • Kutatások tervezése és koordinálása
  • Különböző adatbázisokkal történő munka
  • Adatgyűjtés, a gyűjtött adatok rendszerezése, elemzése, meta-analízisek és egyéb statisztikai elemzések készítése
  • Aktív részvétel a tudományos publikációs és előadói tevékenységben
  • A kutatáshoz kapcsolódó szervezési és adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (orvos, gyógyszerész, biológus, egészségtudományi, statisztikus, alkalmazott matematikus)
  • PhD fokozat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés

  • Egészségügyi kutatások (elsősorban klinikai vizsgálatok) területén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Különböző statisztikai csomagokban való jártasság

Amit kínálunk

  • A munkaszerződés 1 év határozott időre szól, de sikeres előrehaladás esetén további évekre hosszabbítható.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott